Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/141/253128/webspace/siteapps/WordPress-401963/htdocs/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Sponsoren

Alle sponsoren die deze wedstrijd mogelijk maken op een rij

Hengelsport de fuik www.hengelsport-defuik.nl
tevens partner deze dag

Hoofdsponsor deze editie!
Raymarine www.raymarine.nl
In samenwerking met MDSI en Navionics

Mdsi www.mdsi.nl

Navionics www.navionics.com

Navionics www.webapp.navionics.com

Jarocells www.jarocells.nl

De Mariahoeve www.demariahoeve.nl

Marlin-boattrailers.nl www.marlin-boattrailers.nl

Nauta’s Boat Shop www.nautasboatshop.nl

Nautische Unie Hunfeld B.V. www.nautischeunie.nl

Crestliner Boats Europe www.crestlinerboats.nl

Albatros / Predox  www.predox.eu

BIJRINUS B.V. www.bijrinus.nl

Westin www.westin-fishing.com

Savage gear www.savage-gear.com

Sybe Mellema www.jerkbaitkopen.nl

Adolfs Boat Business www.adolfsboatbusiness.nl

LBB motoren www.lbbmotoren.nl

Spro www.spro.eu 

Pure Fishing www.purefishing.com

Daiwa / cormoran  www.daiwa-cormoran.info 

Marine discounter www.marinediscounter.nl

Visgids Tjeerd van der Ploeg www.tjeerdvdploeg.nl

Visgids Herman Schuurman www.hermanschuurman.nl

Idzenga Hengelsport www.idzengahengelsport.nl

Metaalwarenfabriek G.m.i. Epe www.gmi-epe.nl

Rozemeijer www.rozemeijer.com

Beauty of Steel

Hengelsport Land Surhuisterveen www.hengelsportland.nl 

Used Compressor www.usedcompressor.nl

De korenaar Franeker www.dekorenaar.nl

Discus AP van der Feer www.apvdfeer.nl/pagina3.html

Hengelsportfriesland www.hengelsport-friesland.nl

Hengelsportcentrum Arnold www.hengelsportcentrumarnold.nl

Normark www.normark.com.br

Ad Swier Art www.adswier.com