Sponsoren

Alle sponsoren die deze wedstrijd mogelijk maken op een rij

Hengelsport de fuik www.hengelsport-defuik.nl
tevens partner deze dag

De Vissende Hollander stelt ook dit jaar de hoofdprijs wederom beschikbaar
www.devissendehollander.nl

Navionics www.navionics.com

Navionics www.webapp.navionics.com

De Mariahoeve www.demariahoeve.nl

Savage gear www.savage-gear.com

Roofvis aas www.Roofvisaas.nl

Nauta’s Boat Shop www.nautasboatshop.nl

Sybe Mellema www.jerkbaitkopen.nl

Zebco Europe www.zebco-europe.biz

Quantum Europe www.quantumfishing.com

Adolfs Boat Business www.adolfsboatbusiness.nl

Lijnema accuservice B.V. www.lijnema.nl

Raymarine www.raymarine.nl

Visgids Groningen www.visgidsgroningen.nl

LBB motoren www.lbbmotoren.nl

Tankstation de Bijland www.ts-debijland.nl

Nautische Unie Hunfeld B.V. www.nautischeunie.nl

Crestliner Boats Europe www.crestlinerboats.nl

Spro www.spro.eu 

Daiwa / cormoran  www.daiwa-cormoran.info 

Albatros / Predox  www.predox.eu

Marine discounter www.marinediscounter.nl

Visgids Tjeerd van der Ploeg www.tjeerdvdploeg.nl

Idzenga Hengelsport www.idzengahengelsport.nl

Mdsi www.mdsi.nl

Metaalwarenfabriek G.m.i. Epe www.gmi-epe.nl

Hengelsport Land Surhuisterveen www.hengelsportland.nl 

Used Compressor www.usedcompressor.nl

De korenaar Franeker www.dekorenaar.nl

Discus AP van der Feer www.apvdfeer.nl/pagina3.html

Hengelsportfriesland www.hengelsport-friesland.nl

Hengelsportcentrum Arnold www.hengelsportcentrumarnold.nl

RG Rods www.rg-fish.nl

Ad Swier Art www.adswier.com