Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/141/253128/webspace/siteapps/WordPress-401963/htdocs/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Goedendag allemaal,

Hieronder de lijst met deelnemers die zich in hebben geschreven. De eerste 79 teams hebben zich ingeschreven, dat betekent dat de inschrijving daarmee gesloten is!

1.

F. den Uyl

Jan van Klooster

Jobman 1

2.

Joseph Matos

Cor Duijn

 

3.

Siebrand Veninga

Tjeerd van der Ploeg

 

4.

Rob de Gast

Ron de Gast

 

5.

S. Koelstra

Frans Landstra

 

6.

Jelco Visser

Jan Boomsma

 

7.

Roelof van der Wijk

Hartger Pruiksma

 

8.

Koert Bakker

Klaas-Jan Visser

 

9.

Marco Mulder

Ewin v. Rossum

 

10.

W.J. Elzinga

S. de Jong

 

11.

Tjisse Veenstra

Doris Brinkman

 

12.

Cornelis Woord

Jacob Bakker

 

13.

Klaas Breidenbach

Mike Breidenbach

 

14.

Rens Vleeming

Barend van Woudenberg

 

15.

Chris van den Weerd

Dick van Osch

 

16.

Pyter Stornebrink

Jildert Boonstra

 

17.

Tinus Bieshaar

Marissa Bieshaar

 

18.

Klaas de Jong

Carla de Jong

 

19.

Henry Koot

Paul Witteman

Jobman 2

20.

Jan de Rijk

Martijn de Rijk

Jerkbaitkopen.nl

21.

Willem v. Muilwijk

Herman v. Barneveld

 

22.

Edgar Zegers

Ruud v. Herk

Demariahoeve.nl

23.

Ron Pruis

Rinze Haakma

 

24.

Boy van Schooten

Bas van Schooten

 

25.

Rindert Kooistra

Sietse Kooistra

 

26.

Enno van der Kooi

Jeroen Salverda

 

27.

Jelle Deinum

Klaas Huitema

 

28.

Jannes Stokroos

Be Edens

Starweld Nautische Unie

29.

Harry Veninga

Harm jan Spaan

 

30.

Anne Castelein

Folkert Koopmans

 

31.

Rinze Visser

Sjors Brattinga

 

32.

JH Jonkers

L. Kapitein

 

33.

Rick v.d. Sluis

Sander Gaastra

 

34.

Rolf Hut

Martin van der Til

Westerkwartier 1

35.

Ronald van der Til

Dennis van der Til

 

36.

Kevin van den Eynde

Jo Sempels

 

37.

Roel van Daal

Daan Mol

Team Limburg

38.

Robert Schipper

Albert Postma

 

39.

Adriaan Tuintjer

Rudi Veenstra

 

40.

Jan Heslinga

Meinte de Groot

Crestliner

41.

Frans van der Veen

Brian-bert van der Veen

 

42.

Patrick van der Ploeg

Simon van der Ploeg

 

43.

Sybren Schoustra

Marco Vogelzang

 

44.

Daan de Langen

Rudolph Grundmann

 

45.

Albert Hofman

Matheus Hofman

 

46.

J. V.d. Wielen

D. Koster

 

47.

Gijs Mos

Gerard Doesburg

 

48.

Dirk Bielsma

Erik Blom

 

49.

Hans Talman

Henk van der Zee

 

50.

B. Winter

?

 

51.

Ruben Loois

Herrald Koetzier

 

52.

Arjan Terpstra

Onno Plantinga

Ripalip

53.

Fokko van der Wal

Jeroen van der Wal

 

54.

Peter Veltink

Brecht Echermeijer

 

55.

Richard van der Veen

Jan Henk Koops

 

56.

Mt Kooi

S Faber

 

57.

Johan Breek

Siep Kempenaar

 

58.

Sebastian Niespor

Robert Bach

 

59.

Ronald Schat

Jan Wiersma

 

60.

Stephan Faber

Anne Pruim

 

61.

Klaas Johan Koree

Jelte Bouma

 

62.

Hendrik Bakker

Henk Woord

 

63.

Jeffrey Nijenhuis

Henri Nijenhuis

 

64.

Robert Fox

Mathijs Bolhuis

Rozemeijer

65.

Marco Bakker

Robert Jager

De Bakke Jagers

66.

Oene jaap Reitsma

Harry Soepboer

 

67.

Siebe van Keimpema

Jamie van Keimpema

 

68.

Ype van Keimpena

Harrie Jelsma

 

69.

Remco Altenburg

Wytze Dijkstra

 

70.

Matijn de Vries

 

DrentheBouw

71.

Harrold Wildeboer

Jacco van Joolen

 

72.

Jesse Cuperus

Jelmer Vlasma

 

73.

Stephan Lampen

Jamy Lampen

 

74.

Lorenzo Bergsma

Menno

 

75.

Richard Bergsma

Jair Wiegersma

 

76.

Hendrik de Jong

Sjoerd Terpstra

 

77.

M. v. Hurck

Douwe

 

78.

Herman Schuurman

Iwan Schuurman

 

79.

Lieuwe Boersma

Arend Jansen

 

 

 

 

 

We zien jullie 7 September!

Groet,

Organisatie de Predatorcup Leeuwarden